top of page

טיפים

תבנו תמהיל שמתאים לכם!
לכל אחד יש את הנתונים האישיים שלו שמשפיעים מאד על איך המשכנתא צריכה להיראות. אל תתפתו לתמהיל של הבנק. הוא לא מתאים לכולם. יש הרבה דרכים לבנות את התמהיל ככה שיהיה תואם לצרכים שלכם. אנחנו כאן בשבילכם! פנו אלינו ונעזור לכם לבנות את המשכנתה כמו שצריך. 

הריבית היא לא הכל!
כשבונים משכנתא, צריך להסתכל על מכלול של כל הדברים שמשחקים במגרש. בכמה אתם רוצים לקנות, כמה הון עצמי יש לכם, יכולת ההחזר החודשי שלכם, באיזה אחוזי מימון אתם ועוד… הריבית נקבעת על פי כל הדברים האלו, ורק כשאנחנו יודעים אותם אנחנו יכולים לבנות את המשכנתא נכון. אנחנו כאן בשבילכם! פנו אלינו ונעזור לכם לבנות את המשכנתה כמו שצריך.

אל תשאירו דברים לרגע האחרון! אנשים פונים לייעוץ משכנתא שלבים מאוחרים ונכנסים ללחץ כי הם לא מבינים שזה תהליך והוא לוקח זמן. נכון, יועץ משכנתה טוב יצליח לעשות קצת סדר בדברים, אבל לא חבל על כל הלחץ? לא חבל להגיע למעמד שכבר חתמתם על החוזה אבל בפועל אתם לא יכולים לעמוד בתשלום הזה? פנו אלינו כבר בתחילת התהליך ואנחנו נעשה לכם סדר. אנחנו כאן בשבילכם!

אל תקשיבו לחברים!
הם רוצים בטובתכם אבל יכולים להיות האויב הכי גדול שלכם. הם לא יודעים כמה אתם מרוויחים וכמה אתם מסוגלים להחזיר ובטח שלא מכירים את כל הפרטים שצריך כדי שאתם תבנו נכון את המשכנתה שלכם. תעשו את החישובים לפי היכולות שלכם ולא לפי ”אבל דני אמר לי שהוא קיבל ריבית נמוכה“. הוא אולי קיבל את הריבית, אבל מה שבטוח זה שהוא כנראה לא בדיוק באותו מצב שלכם. אנחנו כאן בשבילכם! פנו אלינו ונעזור לכם לבנות את המשכנתה כמו שצריך. 

אל תעשו שגר ושכח! אנשים חושבים שברגע שקיבלו את הכסף אפשר לשכוח מהמשכנתה ורק לשלם אותה כל חודש. זאת טעות גדולה! אחרי המשכנתה צריך לעקוב. כל שינוי שיש בשוק, כל נקודת יציאה, כל נקודת שינוי ריבית יכולה לעלות לכם או לחסוך לכם הרבה מאד כסף. תעקבו ותדעו איפה אתם נמצאים מבחינת המשכנתה, וכך תוכלו להיות רגועים שאתם באמת משלמים הכי פחות שניתן. צריכים עזרה בזה? פנו אלינו ונבצע עבורכם את הבדיקה! 

אל תשכחו את ההוצאות הנוספות! בכל עסקת נדל“ן, בין אם לבנייה או רכישה יד שניה או רכישה מקבלן, תמיד יש הוצאות נוספות. שכר טרחת עו“ד, ייעוץ משכנתה, רישומים בטאבו, נוטוריון, מדד תשומות הבנייה ועוד… אתם חייבים לקחת את כל אלו בחשבון ולהבין כמה אתם הולכים לשלם בפועל. בלי זה, אתם יכולים להיכנס לבעיה. עשו נכון את החישובים כדי להבטיח לעצמכם שקט נפשי לאורך כל הדרך. אנחנו כאן בשבילכם! פנו אלינו ונעזור לכם לבנות את המשכנתה כמו שצריך. 

תלמדו ותבינו מי זה הבנק ומה הוא מנסה להשיג! הגוף הזה הוא גוף עם מטרות ואתם לוקחים ממנו כסף. לא הייתם קונים רכב בלי לעשות בדיקה (לפחות מינימלית) אז אל תקחו משכנתה בלי לדעת בכלל איך זה עובד. תלמדו ותעשירו. יש מספיק ידע בחוץ שיעזור לכם כדי שלא תעשו טעויות. מעדיפים שמי שכבר מבין ויודע יעשה את העבודה בשבילכם? נהדר! פנו אלינו ואנחנו נדאג לכם למשכנתה שמותאמת לכם וליכולות שלכם.

אל תרשמו דירות על הילדים שלכם! אתם תמיד רוצים לעזור וזה תמיד יותר זול כשזאת דירה ראשונה של אותו ילד, אבל אתם מכניסים אותם לבעיה עתידית שאולי תעלה להם ביוקר. כשהם ירצו לקנות דירה, הדירה כבר לא תיחשב דירה ראשונה ואלא אם כן מעבירים את הזכויות בזמן או מוכרים את הנכס, הילד שלכם הוא זה שיצטרך לשלם את המס הכרוך בכך. וזזה הרבה מאד כסף שלרוב אין. קניתם דירה להשקעה? נהדר! אבל תחשבו גם על מה יקרה בעתיד ותעשו את החישוב הנכון. אל תכניסו את הילדים לבעיות. אנחנו כאן בשבילכם! פנו אלינו ונעזור לכם לבנות את המשכנתה כמו שצריך. 

לא כל הנוצץ זהב! לפני שחותמים על החוזה לרכישה, עושים את כל הבדיקות שצריך! תוציאו נסח טאבו של הנכס, תזמינו שמאי, תבדקו את האיזור ותראו שזה באמת מתאים לכם. המחיר יכול להיות נמוך כי יש בעיות או גבוה ממה שבאמת כדאי שתשלמו. להבנה של שמאות ומהו תהליך המשכנתה, מוזמנים להוריד את המדריך שלנו.

קונים בית? לוקחים משכנתה? תבינו שאתם נכנסים לתהליך. זה לא יום אחד הולכים לבנקים ולמחרת יש כסף. ממש ממש לא. אז אל תשלו את עצמכם. קחו בחשבון את הזמן הנדרש ואל תתחייבו לתשלומים כשאתם לא יודעים מאיפה יגיע הכסף ומתי. סבלנות והרבה עבודה קשה זה שם המשחק. תכינו את עצמכם להתרוצצות ולכאבי ראש הכרוכים בלקיחת משכנתה. לא רוצים לעשות את זה לבד? מעולה! בשביל זה אנחנו כאן. פנו אלינו ונעזור לכם לעשות את זה.

bottom of page